Instellingen: Financieel orders

Wanneer je gebruik maakt van de module facturatie zijn er bij deze instelling heel wat zaken in te stellen. We hebben deze instelling opgedeeld in 2 delen:

  1. Algemene facturatie instellingen
  2. Order instellingen

Hier meer info over de order instellingen.

Klik op het i-icoontje voor meer informatie per instellingen.

Ordercode automatisch genereren
Geef aan of je zelf steeds een ordercode/nummer wilt invoeren of dat Yoobi dit automatisch voor je toevoegt. 
Kies je voor de laatste optie dan kun je voor de code een masker instellen en aangeven wat de beginwaarde moet zijn.

Ordercode masker
Maak gebruik van een masker om de weergave van de ordercode te bepalen.

Genereer ordercode gebaseerd op projectcode
Wanneer de instelling 'Ordercode automatisch genereren' uit staat en je maakt een order aan in een project, dan wordt bij het ordernummer het projectnummer ingevuld.

Facturen groeperen
Kies hier of je de facturen van dezelfde klant in 1 factuur wilt groeperen. Bij het aanmaken van een nieuwe order zal dit schema automatisch al geselecteerd zijn. Je kan kan dit in de order nog altijd wijzigen.

 


setting:order
  • Gepubliceerd op:
  • Gemaakt door:
  • Bijgewerkt op:
    31-12-2024
  • Tag:
  • Door:
    Iris Keim
  • Supporttag:
    setting:order