Nieuw in Yoobi: november 2025
De afgelopen tijd hebben we hard gewerkt aan meer overzicht en een slimmere manier van samenwerken. Daarbij hebben we niet alleen bestaande functies verbeterd, maar ook gekeken naar hoe informatie binnen Yoobi duidelijker wordt gepresenteerd en eenvoudiger gedeeld.

De afgelopen periode hebben we ons gericht op meer overzicht en slimmer samenwerken. We hebben niet alleen functies verbeterd, maar ook de manier waarop informatie wordt weergegeven en gedeeld binnen Yoobi. Van duidelijkere rapportages tot soepelere planning en betere integraties. Alles is erop gericht dat jij sneller inzicht krijgt en met minder handelingen meer gedaan krijgt.
Verbeterde functionaliteiten
Yoobi groeit met je mee. Op basis van gebruikersfeedback hebben we verschillende onderdelen geoptimaliseerd: rapportages zijn overzichtelijker, de project- en planningsmodules werken intuïtiever en koppelingen met externe systemen, zoals Nmbrs en Spotler, zijn uitgebreid. Ook de API’s en notificaties kregen een update, zodat informatie nog beter doorstroomt binnen je organisatie. Hieronder lees je wat er precies nieuw is in Yoobi.
Inzicht en rapportages
-
Export naar Excel: De export gebruikt nu de naam van het rapport in plaats van de standaardnaam “pivot”.
-
Inzicht Budget: Nieuwe kolom toegevoegd: “heeft budget of registraties”, zodat je sneller kunt zien of er activiteit of budget aan een item gekoppeld is.
Projecten en planning
-
Kanbanbord projecten: in het kolom-wijzigingsscherm worden nu ook projectmanagers en projectrollen weergegeven voor beter overzicht en toewijzing;
-
Verbeterde melding bij overlappende planning en projecten;
-
Het verwijderen van activiteiten gaat nu soepel, zonder dat de hele planning opnieuw geladen hoeft te worden.
Relaties en verkopen
-
Relatie dashboard: het relatienummer wordt nu naast de relatienaam getoond, voor snellere herkenning;
-
Project- en verkoopdetail: ook hier is het relatienummer zichtbaar bij de relatienaam;
-
Spotler koppeling: bij het synchroniseren van contactpersonen wordt nu extra data van gekoppelde relaties meegestuurd.
Declaraties en Nmbrs koppeling
-
Onkostendeclaraties: in de historie wordt nu extra informatie getoond bij fout- of terugmeldingen vanuit de boekhoudkoppeling;
-
Nmbrs data aanlevering: nieuwe optie toegevoegd om eerdere aanleveringen binnen een periode te overschrijven.
Facturatie en API
-
API GET invoice: uitgebreid met periodegegevens (start- en einddatum).
-
API endpoint api/v1/crmTask: de parameter username of resourcegroup is nu verplicht.
Medewerkers en accorderen
-
Project accorderen: bij bulk goedkeuren of afwijzen wordt nu naast een mail ook een notificatie naar de medewerker gestuurd;
-
Medewerkerbijlagen: uitlegscherm over recente wijzigingen;
-
Timesheet: de sortering van gepinde activiteiten gebeurt alleen op basis van de activiteitsnaam.
Nog completer in Yoobi
1. Peppol integratie
Yoobi heeft al langere tijd een koppeling met Peppol: een Europees netwerk waarmee bedrijven veilig en rechtstreeks digitale facturen versturen. In plaats van een pdf per e-mail, verstuur je via Yoobi een e-factuur die direct door het systeem van je klant wordt verwerkt. Vanaf 1 januari 2026 moeten alle Belgische btw-plichtige bedrijven facturen elektronisch uitwisselen via het Peppol-netwerk
In Yoobi werkt het heel eenvoudig: je filters bij relaties op ‘Peppol actie vereist’ en ziet dan direct of een klant wel of niet klaar is met de melding ‘deze relatie is nog niet klaar’. Bij de financiële instellingen kies je de verzendmethode ‘Peppol’ en vervolgens heb je de mogelijkheid om facturen te versturen in bulk.
2. Automatisch facturen sturen
Binnenkort live: per project stel je in of je facturen automatisch wilt versturen. Zijn de uren goedgekeurd door de manager of de externe accordeur, dan wordt de factuur automatisch aangemaakt en verzonden.
Deze functionaliteit bespaart tijd en verkleint de kans op fouten of vergeten facturen. Zodra de uren zijn goedgekeurd, gaat Yoobi automatisch aan de slag: de factuur wordt opgesteld volgens de instellingen van het project, met de juiste tarieven, klantgegevens en periode. Handig voor teams met veel terugkerende projecten of vaste klanten.
-
Gepubliceerd op:
-
Gemaakt door:Jurriaan Balleur - Managing partner
-
Bijgewerkt op:10-11-2025
-
Tag:
-
Door:Andrea Dronk
-
Supporttag:
-
Meer:English releasenotes